Choď na obsah Choď na menu
 


Rozhovor pre časopis Seveteen

29. 3. 2009
www.oh-missashley.blog.cz
Seventeen: Ako sa ti páči nová farba vlasov?
Ashley Tisdale: Je úplne úžasná. Hnedá farba vlasov je moja pôvodná a mám ich už také od detstva. S mojím novým albumom Guilty Pleasure to bude pôsobiť rockovejšie!
Seventeen: Aký je tvoj najpoužívanejší produkt, ktorý požívaš na vlasoch?
Ashley Tisdale: Používam Kérastase Oléo-Relax, keď vídem zo sprchy. Vlastne robím si také brazilské ošetrenie mojich vlasov.
Seventeen: Inšpirovala si sa nejakou celebritou alebo hudobníkom o tvojom vzhlade?
Ashley Tisdale: Môj vzhlad je dosť individuálny. Mám rada Pink, ale nepáčia sa mi jej šaty. I keď hudba ma naozaj inšpirovala, aby som šla touto cestou. Teda, hudba aj móda navzájom, hehe.
Seventeen: Poďme hovoriť o tvojom novom vdeoklipe. O čom bude?
Ashley Tisdale: Vo videoklipe "It's Alright, It's OK" hrá môj ex-priatel Adam Gregory. Na začiatku videoklipu vidíte Adama ako vchádza do domu, neskôr sa to všetko prekrúti a ja sa ocitnem s kapelou pri bazéne a všetci budeme spievať vo vode. Táto scéna sa natáčala na zámku v Beverly Hills.
Seventeen: Ako si sa obliekla na natáčanie videoklipu?
Ashley Tisdale: Na sebe som mala biele zničené džínsy, čierne vysoké topánky zo šedou košelou a bižutériou. Vo videu mám päť rozličných oblečení.
Seveteen: Aka je tvoja najoblúbenejšia pieseň na albume?
Ashley Tisdale: Je to pieseň od Kara DioGuardi - "What If". Je to najozaj krásna pieseň! Má to niečo s rockovej balady, hrajú sa tam na gitary a bubny. V texte sa spieva "Čo keď budem potrebovať, a ty sa ma pokúsiš zachrániť." Niečo ako keď ste v boji a tú druhu osobu chcete udržiať pri živote. Naozaj krásna pieseň.
Seveteen: Čo robíš vo volnom čase s kamarátmi?
Ashley Tisdale: Väčšinou chodíme na večeru alebo sledujeme doma v pohodlí filmy. My si sme vždy nejak zaneprázdneny, ale radi relaxujeme, nakupujeme alebo chodíme na manikúru.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.